ДОПОВІДАЧІ

У якості доповідачів конференції ми очікуємо:

Павел Ліпінскі (Pawel Lipinski)
Польща

Павел – архітектор і консультант з корпоративного програмного забезпечення. Павел є практикуючим Agile-тренером, що твердо вірить в значення якості програмного забезпечення. Павел двічі виступав на конференціях Agile Eastern Europe в 2009 і 2010 роках і визнаний одним із найкращих доповідачів в галузі інженерних практик.

Читати далі…

Петр Золнєрек (Piotr Zolnierek)
Польща

Петр працював програмістом, керівником, технічним директором компаній Anixe і CSM. Зараз він працює як Product Owner, Scrum Master і коуч для різних команд. В 2010 році Петр виступав на конференції Agile Eastern Europe і був визнаний одним із найкращих доповідачів в галузі бізнесу та Agile.

Читати далі…

Олексій Кривицький
Україна

Перший незалежний Agile-консультант на території України. Співвласник і основний Скрам-тренер компанії SCRUMguides. Засновник спільноти AgileUkraine. Засновник і співорганізатор конференцій Agile Eastern Europe і Agile Base Camp.

Читати далі…

Макс Гапонов
Росія

Максим працює “в середині” компаній, допомагає впроваджувати гнучкі методології та супутні процеси на різних рівнях. Пройшов боєву підготовку на посадах – від розробника до технічного директора. Працював в afisha.ru, ru.msn.comfilm.ru, gurman.ru, auto.ru і декількох стартапів. Зараз консультує Банки.ру (banki.ru). Активно займається над розробкою тематики UX і Usability в умовах Agile розробки.

Читати далі…

Наталя Треніна
Україна

Наталя більше 11 років працює на стику бізнесу та IT, в розробці програмних продуктів – від фріланс-розробника до керівника підрозділу великої корпорації. З 2009-го – керуючий партнер компанії SCRUMguides, в якої консалтинговий бізнес сфокусований на побудові адаптивних процесів і створення сильних команд.

Читати далі…

Дмитро Міндра
Україна

Технічний лідер та старший розробник в компанії Lohika. Активний учасник Одеської .NET User group. Спеціалізується на платформі Microsoft .NET.

Читати далі…

Олег Ошкодьоров
Україна

Олег почав свій шлях в IT програмістом ще в 2001 році та працював над такими проектами як: Daptiv, jppro.dk, guide.dk. Він на власному досвіді знайомий з методологіями RUP, Water fall, Scrum та Kanban.

Читати далі…

Антон Марченко
Білорусь

Антон має п’ятирічний досвід роботи з методологіями Agile, в різних ролях. На даний момент займає позицію Head of Customer Care Department, в компанії Taucraft, флагманським проектом якої є власний Agile Project Management tool, TargetProcess. Активно вивчає і практикує методологію Kanban.

Читати далі…

Кирило Клімов
Україна

10+ років досвіду у веб-розробці, 5 років досвіду управління проектами. Відкрив офіс компанії Golden Planet в Києві, на даний момент керуючий директор Golden Planet в Україні.

Читати далі…

Ростислав Сенів
Україна

Ростислав є сертифікованим Scrum Master’ом (CSM), займається Agile ініціативою у компанії SoftServe як менеджер і коуч, проводить тренінги та надає внутрішній і зовнішній консталтинг з Agile підходів.

Читати далі…

Роман Макушняк
Україна

Роман – сертифікований Scrum Master (CSM) та Project Manager компанії SoftServe. Понад чотири роки застосовує методологію Scrum на проектах компанії.

Читати далі…

Бажаєте стати доповідачем? Дізнатися як >>>

Customers searching our https://rxstock.org {;:? pharmacy online affordable generic pills. Purchase our drugs from pharmacy online <(!" cialis soft tabs of retail health services.